Loader
Zadzwoń i umów się +48 798 313 720

Klinika HERCULES

Jesteśmy Podmiotem Leczniczym zarejestrowanym w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod nazwą Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Stomatologiczna HERCULES nr. księgi 000000016319 – organ rejestrowy W-30 Wojewoda Wielkopolski.

Jesteśmy placówką działającą od stycznia 1999r. Od tego czasu nasze gabinety odwiedziło ponad 10 tys. zadowolonych pacjentów. W naszym NZOZiE wdrożyliśmy i stosujemy system ISO. Centrum Stomatologii HERCULES powstało z myślą o ludziach którzy pragną aby ich problemy z zębami były rozwiązywane kompleksowo i profesjonalnie.

Pierwsza wizyta wiąże się z dokładną diagnostyką oraz zaplanowaniem przebiegu leczenia.

Jakość usług

Certyfikat jakości ISO 9001:2000
Lloyd’s Register Quality
Assurance Limited

Własna Pracownia RTG
Działamy od Stycznia 1999r.

Jakość usług

Wdrożenie w Hercules Trading Sp. z o.o. Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000 było współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Nasza jednostka wprowadziła i stosuje system zarządzania jakością w zakresie kompleksowej opieki zdrowotnej w usługach dentystycznych, co jest dla naszych pacjentów gwarancją profesjonalnych usług świadczonych przez nasz personel medyczny oraz administracyjny.

Księga Jakości jest podstawowym dokumentem Zarządzania Jakością, jest opisem wdrożonego w NZOZ Poradnia Stomatologiczna Hercules zbudowanego w oparciu o wymagania normy jakości PN-ISO 9001:2000.

Gwiazdy w naszych progach

Wszyscy wiemy jak ważny jest piękny uśmiech, szczególnie u osób występujących przed kamerami, dlatego cieszy nas fakt, iż z usług Naszego Centrum korzystają również osoby znane z mediów.

Katrzyna Bujakiewicz
Katrzyna Bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz to polska aktorka filmowa, serialowa i teatralna, a także działaczka samorządowa. Znana jest z roli pielęgniarki Marty w serialu „Na dobre i na złe” i Marioli z „Magdy M.”. Katarzyna Bujakiewicz udziela się również jako aktorka dubbingowa.

Przemysław Saleta
Przemysław Saleta

Przemysław Saleta to przede wszystkich sportowiec, kick-boxer i bokser wagi ciężkiej, mistrz świata w kick-boxingu, a także mistrz Polski, Europy i interkontynentalny w zawodowym boksie. Saleta zajmuje się komentowaniem wydarzeń sportowych w polskich stacjach telewizyjnych i radiowych, to również osobowość telewizyjna znana m.in z programu Gwiazdy tańczą na lodzie, czy serialu Pierwsza miłość.

Bartek Jędrzejak
Bartek Jędrzejak

Bartek Jędrzejak to jeden z najbardziej lubianych telewizyjnych prezenterów. Fani dziennikarza od kilku lat mają okazję podziwiać go w porannym programie Dzień Dobry TVN, gdzie świetnie sprawdza siew roli prezentera pogody.

Zadzwoń
i umów się
Fax: +48 61 848 83 64
Godziny otwarcia

Pon.: 8 00 - 18 00

Wt.: 8 00 - 18 00

Śr.: 8 00 - 18 00

Czw.: 8 00 - 18 00

Pt.: 8 00 - 18 00

Sob.: 00 - 00