Loader
Zadzwoń i umów się +48 798 313 720
Maciej Dykier Kierownik Kliniki, lekarz stomatologii

Maciej Dykier

Kierownik Kliniki, lekarz stomatologii

Lekarz dentysta Maciej Dykier ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu w 1997r. Od tego czasu regularnie bierze udział w kursach i szkoleniach, aby umożliwić swoim pacjentom dostęp do najnowocześniejszych procedur i technologii leczenia stomatologicznego.

Od 1999 r. przyjmuje pacjentów w Centrum Stomatologii i Implantologii HERCULES a od 2006r pełni też funkcję kierownika w tejże placówce. Posługuje się j. angielskim więc przyjmowanie pacjentów anglojęzycznych nie sprawia żadnych trudności. Wolny czas spędza na przejażdżkach rowerowych.

Danuta Witkowska Lekarz dentysta - specjalista stomatologii ogólnej

Danuta Witkowska

Lekarz dentysta - specjalista stomatologii ogólnej

W 1988 roku ukończyła z wyróżnieniem Wydział Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie uzyskując tytuł lekarza stomatologa. W 1998 roku złożyła państwowy egzamin specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii ogólnej.

Podnosi swoje kwalifikacje uczesnicząc w szkoleniach i kursach. Wykorzystuje najnowsze metody leczenia i osiągnięcia technologiczne jednocześnie zapewniając pacjentowi bezstresową atmosferę.
Jej pasją jest fotografia oraz podróże.

Zainteresowania: stomatologia estetyczna, protetyka, rekonstrukcje uzębienia na implantach

Beata Lipko-Leśniewska Lekarz implantolog - specjalista stomatologii ogólnej

Beata Lipko-Leśniewska

Lekarz implantolog - specjalista stomatologii ogólnej

W 1992 roku ukończyła Akademie Medyczną we Wrocławiu na kierunku stomatologicznym. W 1994 roku uzyskała I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej. W 2009 roku potwierdziła swoją wieloletnią praktykę implantologiczną uzyskując tytuł Implantologa na Uniwersytecie Medycznym im. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Stara się na bieżąco wprowadzać nowoczesne metody leczenia dentystycznego i zapewnić pacjentom najwyższy standard opieki medycznej. Systematycznie uczestniczy w kursach i konferencjach naukowych poświęconych tematyce szeroko rozumianej stomatologii. Jest członkiem PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne), OSIS (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej), EDI (The European Association of Dental Implantologists) oraz GRUPY NAUKOWEJ ANKYLOS SynCone Scientific GROUP (Członkowie Grupy Naukowej SynCone należą do międzynarodowej wyselekcjonowanej grupy lekarzy – stomatologów o wysokich umiejętnościach zawodowych). 2011.04.01 jako lektor 4th Evident Success prezentowała jak wykonać protezę opartą na implantach w 2 godz. 4th Evident Success – Ankylos SynCone -Jak wykonać odbudowę żuchwy na implantach w 2 godz.

Sprawnie posługuje się językiem angielskim. Wolne chwile spędza na korcie tenisowym lub jeździ konno.

Zadzwoń
i umów się
Fax: +48 61 848 83 64
Mob.:
Godziny otwarcia

Pon.: 8 00 - 18 00

Wt.: 8 00 - 18 00

Śr.: 8 00 - 18 00

Czw.: 8 00 - 18 00

Pt.: 8 00 - 18 00

Sob.: 00 - 00