Loader
Zadzwoń i umów się +48 798 313 720

O leczeniu kanałowym pod mikroskopem

Przewaga wykorzystania mikroskopu w leczeniu kanałowym wynika z powiększenia i oświetlenia pola zabiegowego. Pomaga on w identyfikacji wcześniej niewykrywalnych struktur, umożliwia dokładną wizualizację kanałów korzeniowych i pozwala dostrzec przewężenia, obliteracje i perforacje.

Dzięki zastosowaniu mikroskopu w leczeniu kanałowym jesteśmy w stanie uratować zęby przeznaczone do usunięcia oraz zwiększyć trwałość i skuteczność zabiegów.

Technologia
Mikroskop Seliga
Mikroskop Seliga

Wysokiej klasy optyka zapewnia obraz o znakomitej jakości. Łatwość rozróżnienia szczegółów podczas zabiegu decyduje o sukcesie klinicznym w endodoncji: umożliwia doskonałą widoczność podczas leczenia kanałowego, lokalizacje wąskich kanałów, usuwanie złamanych narzędzi, pokonywanie niedrożności w kanale korzeniowym, podnosi jakość wykonywanej pracy, ułatwia prace podczas ponownego leczenia kanałowego.

Gutaperka na ciepło SENDOLINE
Gutaperka na ciepło SENDOLINE

Bezprzewodowy system Perfect Endo E&Q wypełniania kanału gutaperka na ciepło – SENDOLINE. Łatwy w stosowaniu, minimalizuje czas potrzebny do prawidłowego, trójwymiarowego wypełnienia kanału gutaperką. Łączy w sobie metodę kondensacji wierzchołkowej z trójwymiarowym dopełnieniem części wierzchołkowej oraz wszystkich kanałów lateralnych. Zalety systemu Perfect Endo E&Q: „Unikalne, wydajne, lekkie, bezprzewodowe urządzenie, łatwe do przenoszenia i przestawiania w gabinecie. Dwa systemy w jednym urządzeniu. Gwarancja łatwego i szybkiego (Easy & Quick E&Q) wypełnienia kanału. Trójwymiarowe wypełnienie kanału łącznie z kanałami lateralnymi oraz kontrolą części wierzchołkowej.

Znieczulenie komputerowe The Wand Plus
Znieczulenie komputerowe The Wand Plus

W trakcie aplikacji za pomocą systemu The Wand Plus utrzymywana i kontrolowana jest fizjologiczna prędkość deponowania anestetyku, co zapewnia efektywne i bezpieczne znieczulenie a jednocześnie zapobiega destrukcji tkanek miękkich. Diody na obudowie urządzenia informują o prędkości podawania znieczulenia, co pozwala lekarzowi na bieżąco modyfikować procedurę. Dla zapewnienia bezpieczeństwa w sytuacji, gdy ciśnienie jest zbyt duże The Wand uniemożliwia kontynuację aplikacji. Dodatkowo podczas wykonywania znieczulenia lekarz może słuchać instrukcji głosowych (emitowanych na bieżąco z urządzenia), które ułatwiają posługiwanie się systemem The Wand Plus.

Zadzwoń
i umów się
Fax: +48 61 848 83 64
Godziny otwarcia

Pon.: 8 00 - 18 00

Wt.: 8 00 - 18 00

Śr.: 8 00 - 18 00

Czw.: 8 00 - 18 00

Pt.: 8 00 - 18 00

Sob.: 00 - 00