Loader
Zadzwoń i umów się +48 798 313 720

O wypełnieniach

Wypełnienia to najbardziej popularna metoda walki z ubytkami próchniczymi. Zniszczona struktura zęba nie regeneruje się, konieczne jest leczenie w celu powstrzymania postępującej próchnicy, która może prowadzić do utraty zęba. Celem leczenia jest więc zachowanie zęba i zapobieżenie wszelkim powikłaniom takim jak nadwrażliwość, ból, zapalenie dziąseł etc.

Dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia komputerowego zabiegi są bezbolesne i bezstresowe. Po całkowitym opracowaniu (oczyszczeniu) zęba zakładane jest wypełnienie światłoutwardzalne. Bogata gama kolorów wypełnień kompozytowych pozwala na estetyczne i trwałe odbudowanie ubytku próchnicowego w zębie.

Pamiętajmy, im wcześniej wykryjemy próchnicę, tym szybsze i łatwiejsze będzie jej leczenie.

Technologia
Znieczulenie komputerowe The Wand Plus
Znieczulenie komputerowe The Wand Plus

W trakcie aplikacji za pomocą systemu The Wand Plus utrzymywana i kontrolowana jest fizjologiczna prędkość deponowania anestetyku, co zapewnia efektywne i bezpieczne znieczulenie a jednocześnie zapobiega destrukcji tkanek miękkich. Diody na obudowie urządzenia informują o prędkości podawania znieczulenia, co pozwala lekarzowi na bieżąco modyfikować procedurę. Dla zapewnienia bezpieczeństwa w sytuacji, gdy ciśnienie jest zbyt duże The Wand uniemożliwia kontynuację aplikacji. Dodatkowo podczas wykonywania znieczulenia lekarz może słuchać instrukcji głosowych (emitowanych na bieżąco z urządzenia), które ułatwiają posługiwanie się systemem The Wand Plus.

Zadzwoń
i umów się
Fax: +48 61 848 83 64
Godziny otwarcia

Pon.: 8 00 - 18 00

Wt.: 8 00 - 18 00

Śr.: 8 00 - 18 00

Czw.: 8 00 - 18 00

Pt.: 8 00 - 18 00

Sob.: 00 - 00