Loader
Zadzwoń i umów się +48 798 313 720

O implantologii

Drogi Pacjencie,
Życie pozostawia ślady – również na naszych zębach.

Wypadek podczas uprawiania sportu lub upadek mogą pozostawić braki w twoim uśmiechu na każdym etapie Twojego życia. Próchnica oraz zapalenie przyzębia w ciągu wielu lat mogą spowodować utratę dużej ilości zębów. Są to stresujące sytuacje. Jednak zasłanianie i maskowanie tych ubytków czy wymienne protezy zębowe nie są już konieczne. Twój dentysta posiada nowoczesne rozwiązanie tych problemów: oryginalne implanty produkowane przez Friadent – wysoce rozwinięte, stosowane na całym Świecie, sprawdzane oraz testowane milion razy.
Niewielkie tytanowe części stanowią wysoce zaawansowane technicznie sztuczne korzenie zębowe, które stają się elementem szczęki. Są tak pewne jakby były częścią Ciebie i zapewniają stabilną podstawą dla pojedynczych koron zębowych, większych mostów czy protez zębowych.

Zęby osadzone na implantach są praktycznie identyczne z zębami własnymi oraz dają całkowicie naturalne odczucie. Znika problem ruszającej się protezy. Nie ma potrzeby uszkadzania zębów sąsiednich w celu wykonania mostu. Implanty Friadent umożliwiają bezpieczne rozwiązania w każdym wieku i w każdej sytuacji. Trwałe, wytrzymałe na siły zgryzowe i tak indywidualne jak Ty.
Poczuj bezpieczeństwo oraz jakość życia z implantami.

Miej doskonały uśmiech i znów ciesz się dobrym jedzeniem.

Zadzwoń
i umów się
Fax: +48 61 848 83 64
Godziny otwarcia

Pon.: 8 00 - 18 00

Wt.: 8 00 - 18 00

Śr.: 8 00 - 18 00

Czw.: 8 00 - 18 00

Pt.: 8 00 - 18 00

Sob.: 00 - 00